Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Kurumsal Dış Değerlendirme Takımı Fakültemizi Ziyaret Etti

03 Aralık 2018 Pazartesi

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından yürütülen Kurumsal Dış Değerlendirme Programı kapsamında Dış Değerlendirme Takımı Üyeleri fakültemizi ziyaret ederek çeşitli incelemelerde bulundular.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Elif Çepni, Kahramanmaraş Sütçü İmam Ünv. Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş tarafından gerçekleştirilen toplantıya, fakültemiz adına 14 öğretim üyesi ve fakültemiz öğrencileri de katıldılar. YÖKAK Dış Değerlendirme Takımı üyeleri, fakültemize dair edindikleri tespitleri de paylaşarak, Kalite Güvencesi, Eğitim-Öğretim, Araştırma-Geliştirme ve Yönetim Sistemi bakımından fakültemizin güçlü ve gelişmeye açık yönlerini ortaya koydular.

Son olarak Fakültemiz dekanı Prof. Dr. Mustafa TÜRKMEN, YÖKAK Takım Başkanı Prof. Dr Elif Çepni’ye ve Prof. Dr. İbrahim Taner Okumuş'a teşekkürlerini iletmişlerdir. Bu kapsamda, dış değerlendirme sürecinde çalışmalara özveriyle emek verip katkı sunan fakültemiz akademik, idari personeline ve değerli öğrencilerimize teşekkürlerini iletmiş, bu sürecin fakültemizin gelişimine katkı sağlayacağını umut ettiklerini dile getirmişlerdir.