Bölüm ve Anabilim Dalı Başkanlıkları

 
Bilgisayar Mühendisliği

Bölüm Başkanı : Dr.Öğr.Üyesi Erkan GÜLER
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Bilgisayar Bilimleri  Dr.Öğr.Üyesi Erkan GÜLER
 Bilgisayar Yazılımı  Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Ali USTA
 Bilgisayar Donanımı  Dr.Öğr.Üyesi Özgür TOMAK
 
Çevre Mühendisliği

Bölüm Başkanı: Doç. Dr. Sait MALKONDU
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Çevre Bilimleri  Doç.Dr. Serkan SAYIN
 Doç.Dr. Sait MALKONDU
 Doç.Dr. Arzu AYDIN UNCUMUSAOĞLU
 Dr.Öğr.Üyesi Özlem TUNÇ DEDE
 Doç.Dr. Seydahmet ÇAY
 Çevre Teknolojileri  Prof.Dr. Başak TAŞELİ
 Doç.Dr. Fulya AYDIN TEMEL
 Dr.Öğr.Üyesi Sevda OCAK
 
Endüstri Mühendisliği

Bölüm Başkanı : Doç.Dr. Serkan DEMİR
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Endüstri Mühendisliği  Doç.Dr. Salih DURDU
 Doç.Dr. Serkan DEMİR
 Doç.Dr. Özge CAĞCAĞ YOLCU
 
Enerji Sistemleri Mühendisliği

Bölüm Başkanı : Prof.Dr. Nihat TUĞLUOĞLU
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Yenilenebilir Enerji  Prof.Dr.İlkay TÜRK ÇAKIR
 Doç.Dr. Hakan ADATEPE
 Prof.Dr. Serdar KARADENİZ
 Prof.Dr. Mükrimin Şevket GÜNEY
 Prof.Dr. Nihat TUĞLUOĞLU
 Doç.Dr. Serkan EYMUR
 Dr.Öğr.Üyesi Hande KARADENİZ
 Doç.Dr. Onur Özdal MENGİ
 Doç.Dr. Songül FİAT VAROL
 Enerji Planlaması ve Verimliliği (V.)  Doç.Dr.Serkan EYMUR
 
Elektrik-Elektronik Mühendisliği

Bölüm Başkanı : Dr.Öğr.Üyesi Hilmi ZENK
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Telekomünikasyon  Doç.Dr. Onur Özdal MENGİ
 Arş.Gör.Dr. Abdülkadir ELMAS
 Elektronik  Dr.Öğr.Üyesi Ali YILMAZ
 Elektrik Makineleri  Dr.Öğr.Üyesi Hilmi ZENK 
 Kontrol ve Kumanda Sistemleri (V.)  Dr.Öğr.Üyesi Ali YILMAZ  
 Arş.Gör. Ferdi ÖZBİLGİN
 Elektrik Tesisleri   Prof.Dr.Ayhan KARA
 Devreler ve Sistemler (V.)  
 
Genetik ve Biyomühendislik

Bölüm Başkan V. : Dr.Öğr.Üyesi Evren ALTIOK 
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Genetik ve Biyomühendislik
 
 Prof.Dr.Ömer AKBULUT (13/b-4 Görevlendirme)
 Doç.Dr.M.Galip İÇDUYGU (13/b-4 Görevlendirme)
 Dr.Öğr.Üyesi Ayfer ÇALIŞ
 Dr.Öğr.Üyesi Cengiz ÇORBACI
 Dr.Öğr.Üyesi Evren ALTIOK
 Dr.Öğr.Üyesi Kadriye ÖZCAN
 Dr.Öğr.Üyesi Ülkü BAYKAL
 Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ÇAĞLAR
 Arş.Gör. Dr. Halil ŞENOL
 
Gıda Mühendisliği

Bölüm Başkan V. : Dr.Öğr.Üyesi Selin KALKAN 
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Gıda Bilimi  Prof.Dr.Ayşegül ÇEBİ (13/b-4 Görevlendirme)
 Dr.Öğr.Üyesi Selin KALKAN 
 Doç.Dr. Mehmet Soner ENGİN
 Dr.Öğr.Üyesi Sibel KAÇMAZ
 Dr.Öğr.Üyesi Cavidan DEMİR GÖKIŞIK
 Arş.Gör. Latife Betül GÜL
 Gıda Teknolojisi  Dr.Öğr.Üyesi Mustafa Remzi OTAĞ
 Dr.Öğr.Üyesi Duygu ALTIOK
 Dr.Öğr.Üyesi Duygu BALPETEK KÜLCÜ
 Dr.Öğr.Üyesi Levent ŞEN
 Arş.Gör. Zeliha KAYA
 
Harita Mühendisliği

Bölüm Başkanı : Dr.Öğr.Üyesi Volkan BAŞER
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Harita Mühendisliği  Doç.Dr.Erkan KALIPCI
 Dr.Öğr.Üyesi Volkan BAŞER
 Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Ali DERELİ
 
İnşaat Mühendisliği

Bölüm Başkanı : Doç.Dr. Atila Gürhan ÇELİK 
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Hidrolik  Dr.Öğr.Üyesi Ümmükülsüm ÖZEL AKDEMİR
 Yapı  Dr.Öğr.Üyesi Yasemin BARAN
 Yapı Malzemesi  Doç.Dr. Atila Gürhan ÇELİK
 Geoteknik  Dr.Öğr.Üyesi Eren KÖMÜRLÜ
 Mekanik (V.)  Dr.Öğr.Üyesi Ümmükülsüm ÖZEL AKDEMİR
 Ulaştırma (V.)  Dr.Öğr.Üyesi Yasemin BARAN
 Yapım Yönetimi (V.)  Doç.Dr. Atila Gürhan ÇELİK
 
Makine Mühendisliği

Bölüm Başkanı : Prof.Dr. Şemsi Burhanettin ALTAN
 
 Anabilim Dalı  Anabilim  Dalı Öğretim Üyesi
 Enerji  Dr.Öğr.Üyesi Sıtkı AKTAŞ
 Termodinamik  Prof.Dr.M.Şevket GÜNAY (13/b-4 Görevlendirme)
 Arş.Gör. Emre Aşkın ELİBOL
 Mekanik  Dr.Öğr.Üyesi Faruk GÜNER
 Konstrüksiyon ve İmalat  Dr.Öğr.Üyesi Selçuk ATASOY
 Arş.Gör.Dr. Hasan Onur TAN
 Makina Teorisi ve Dinamiği  Prof.Dr. Şemsi Burhanettin ALTAN